Ved at benytte denne side er jeg indforstået med brugen af cookies.
Du kan læse mere om vores persondatapolitik (GDPR) på denne side
Accepter

Annonce

Vælg dato: 2019-01-16

Vis programmer fra kl.:
Onsdag d. 16. januar
05:30Xenia Kofoed Nielsen
06:30en nostalgitur -
07:00Niels Mosumgaard -
07:30 (86)
08:00Fluefiskeri for alle (1:2)
08:30Drivjagt efter vildsvin
09:00
09:30Innovation og kultur viser vejen (2:4)
10:00
10:30Goldhorn Beef-Club, Berlin
11:40
12:40Pension
13:20Dykning i Alicante
13:35Slagelse
14:20 (4)
14:50
15:00 (10)
15:30Søren Ulrik Thomsen
16:10Fem kunstting
16:20Miss Confetti
Indretning
16:30Philipp Schröder
17:00
17:30Karenerne i Thailand [=] -
17:50Børne- og socialminister Mai Mercado
18:55Sæson 2 (1)
20:00Direkte
21:05 (4)
22:00Hvordan
Juice - 600 g frugt og grønt
22:05
22:25med Jørgensen og Messerschmidt - Venstre og SF (1)
23:25Jernaldertemplet ved Fæsted
00:00Fluefiskeri for alle (2:2)
Torsdag d. 17. januar
05:40 (86)
06:10
06:40 (1:2)
07:30
08:00Lone Kühlmann
08:40En tysk whiskyhistorie
09:00Per Poulsen-Hansen
09:35ferie og sjov for hele familien -
10:003 cocktails -
10:30 (10)
11:00Søren Gosvig Olesen
11:30Fiskefilet med raita
11:55
12:30Christian Jensen
13:00Smokey eyes
13:15
13:45Borgring 2017
14:45
14:55Sæson 2 (1)
16:00Direkte
17:00Transport-, bygnings- og boligminister Ole Birk Olesen
18:00Vanghusene Holbæk
18:45The Comeback Album - Live in Concert
20:05
20:35Belgiske ales til en lysende sommerdag
20:50 (2:3)
21:25Jan Paul
21:55Sophie Hæstorp Andersen, Region Hovedstaden (5:5)
22:05
22:25Økonomi- og indenrigsminister Simon Emil Ammitzbøll-Bille
23:25Pernille Højmark
23:55 (86)
Fredag d. 18. januar
05:10Brian’s Steak & Lobster, Hamborg
06:00Beskæftigelsesminister Troels Lund Poulsen
07:05 (2:2)
07:55Korskærparken
08:30Herslev Bryghus
08:50
09:00
09:30En vandretur med fokus på Kolding som designby
10:00Finansminister Kristian Jensen
11:00Johan Fynbo
11:30Ribe
12:10
12:20Kaspar Colling Nielsen
13:00Jan Paul
13:30Garage Du Pont, Berlin [=]
13:50
14:00Undervisningsminister Merete Riisager
15:00Fluefiskeri for alle (1:2)
15:30Slyngeljagt
16:00Direkte
17:00Torsken på bordet
17:50Tørrer blomster
18:05
18:35De mørke belgiere
18:50Jacob Bundsgaard, Aarhus (2:4)
19:00Grøntsagsmoussaka
19:30om kunst i det åbne rum -
20:00Før valget
med Jørgensen og Messerschmidt - Radikale Venstre og Det Konservative Folkeparti (2)
20:502018 -
22:10
22:25- live fra Studio 55
23:15Goldhorn Beef-Club, Berlin
   

Arrangementer og Sociale medier

 
 
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.